23 березня

Тетяна Єгорова-Луценко з робочою поїздкою відвідала Лозівщину, де зустрілася з Міністром Віктором Ляшком

У рамках робочої поїздки до Лозівської територіальної громади голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко зустрілася з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком на території комунально неприбуткового підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» у Катеринівці.
 
Голова обласної ради та Міністр та оглянули нові лікарняні приміщення та обговорили перспективи розвитку медичної галузі регіону й нагальні питання оптимізації обласних комунальних закладів охорони здоров’я.
 
Сьогодні ж відбулось відкриття акушерського відділення лікарні після ремонту. Тетяна Єгорова-Луценко вручила працівникам лікарні відзнаки обласної ради
«Для мене дуже важливо, що сьогодні Міністр побачив, як у Лозівський громаді працює медичний колектив, місцева влада. Тож ми можемо пишатися вашими успіхами, особливо за тих обставин, що доводиться працювати за умов воєнної російської агресії. За своїми посадовими обов’язками я постійно буваю в лікарнях області, але це пологове відділення чи не найкраще з тих ,що я бачила», - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.
Також, у заході взяли участь Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова районної ради Вадим Гоч, голова районної військової адміністрації Володимир Ромах, Директор Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максим Хаустов, його заступник Ігор Волченко, депутати обласної ради.
 
Як повідомив Іван Жовтий, директор Лозівського територіального медичного об’єднання, в акушерському відділенні, розрахованому на 210 ліжок, надається своєчасна медична допомога мешканцям Лозівської міської територіальної громади, цього та прилеглих районів, у тому числі внутрішньо переміщеним особам. У новому відділенні втілені сучасні акушерські проєкти для надання більш кваліфікованої та швидкої допомоги породіллям (оновлено та укомплектовано всім необхідним палати відпочинку та кабінети спеціалістів, придбано сучасні меблі, сучасне медичне обладнання для пологів та новонароджених, побутова техніка, створено комфортні умови для мам та немовлят).
 
У ході заходу Лозівський міський голова Сергій Зеленський вручив Тетяні Єгоровій-Луценко заохочувальну відзнаку Лозівського міського голови «Цінний подарунок - годинник з логотипом «Від Лозівського міського голови».
Шаблоны для сайта